Červenec 2010

Demi Lovato -Camp Rock 2- New Scenes

31. července 2010 v 15:19 Camp Rock 2 - Videos
Skvělý scény, už se těším..)) ♥♥
Demi Lovato: D-SIGNED!

31. července 2010 v 10:29 Demi Lovato - News
dl
Hvězda seriálu Sonny ve velkém světě ignoruje módní pravidla a vzkazuje svým fanynkám, aby dělaly to samé!
Stejně jako Selena Gomez nebo Miley Cyrus, i Demi Lovato (17) navrhla vlastní kolekci oblečení. Jmenuje se D-Signed, v amerických obchodech by se měla objevit už v srpnu a sama Disney star o ní říká: "Nechala jsem se inspirovat mou postavou Sonny Munroe a je určena hlavně pro mladší teenage holky."

Demi doufá, že fanynkám se bude její oblečení líbit, i když je podle jejích slov trochu odvážnější: "Vyber si kousek, který se líbí tobě a kašli na to, co říkají ostatní. Hlavně, že se v tom cítíš dobře ty,"vzkazuje Demi a říká, že ona sama na ostatní ohled také nebere.

"Mixuji různé styly, barvy, a nezajímají mě pravidla. Stylistka vždycky říká, abych nenosila černou a hnědou dohromady. Ale když má zrovna na tyhle barvy náladu, klidně si je vezmu!"

Seriálem Sonny ve velkém světě se Demi jen inspirovala, přesné kopie kostýmů v ní nebudou: "V nabídce je třeba žluto-šedo-bílá vzdušná sukně, šedá mikina s kapucí, černá bunda, pletené šaty a spousta dalších triček nebo cool topů,"

"Náctileté holky chtějí nosit módní oblečení, ale zároveň chtějí být originální, což jejich mamky schvalují, ale stojí je to spoustu peněz. Proto jsme přišli s kolekcí, která bude dostupná pro každého," vysvětlila Demi a na závěr dodala, že jednotlivé kousky budou v přepočtu stát od 100 Kč do 400 Kč! Doufejme, že dorazí i k nám.

thanks bravogirl.cz

Vanessa Hudgens About Sucker Punch

31. července 2010 v 10:29 Vanessa Hudgens - News
sp
Takový fantasy film tu ještě nebyl...
Story
Film se odehrává v 50. letech minulého století a je o dívce, kterou nevlastní otec pošle do ústavu. Jejím jediným únikem z drsné reality jsou sny. Ty jsou plné akčních scén a fantasy podívané!

Zajímavosti
Jde vlastně o šest filmů v jednom. Každá z dívčiných představ totiž dostala vlastní prostor. Film by se měl objevit i ve 3D kvalitě.

Vanessa Hudgens o Sucker Punch
"V každé povídce hraji stejnou roli, ale mění se okolnosti a prostředí. Byl to asi nejintenzivnější fyzický trénink, jaký jsem kdy zažila. Nebyl to trénink jen fyzický, ale i psychický. Některé scény byly opravdu náročné a bylo těžké se na ně připravit. Je to asi nejsilnější film, který jsem kdy natočila!"

thanks bravo.cz

Miley Cyrus: "HANNAH MONTANA MĚ OMEZOVALA!"

31. července 2010 v 10:29 Miley Cyrus - News
013
Disney star otevřeně promluvila o své nejslavnější roli!
Pro většinu fanoušků je konec seriálu Hannah Montana doslova neštěstím! Jeho hlavní hrdinka Miley Cyrus (17) se ho však nemůže dočkat. Těší se totiž na své nové projekty a navíc má podle ní každá postava dojít k přirozenému konci!

"Letos mi bude 18 a prošla jsem spoustou změn," vysvětluje seriálová HM. "Bylo by velmi těžké pracovat dál na seriálu, který s sebou nese tolik omezení. Například bych na svých show nemohla dělat to, co chci!"

Miley také tvrdí, že by bylo velmi těžké posouvat její postavu dál: "OK. Hannah Montana by mohla nastoupit na vysokou, ale co za pár let? To by měla manžela a porodila by děti? To už by nikoho nezajímalo!"

Podle Miley se seriál stal fenoménem: "Nevím o teenagerovi, který by neviděl aspoň jeden díl. Je to obrovský úspěch, ale je čas skončit."

Smiley je sice šťastná, že si oddychne od upjatých pravidel Disney show, na druhou stranu ale přiznává, že se jí bude stýskat! "Doufám, že se s týmem a kolegy z Hanny ještě někdy před kamerou sejdu!"

Podobný názor na HM sdílí i hereččin otec Billy Ray Cyrus: "Jsem vděčný seriálu, že nastartoval kariéru mé dcery. Ale jsem i rád, že už končí. Věřím, že Disney brzy vyprodukuje novou a stejně úspěšnou show!"

thanks bravo.czDemi Lovato -04.07.08- Toronto, Canada - Videos

31. července 2010 v 10:09
Opening Song - That´s How You Know
2 Worlds


Demi Lovato -Everytime You Lie- by Lotta

31. července 2010 v 8:59 Demi Lovato - Other Videos
Našla jsem video, kde nějaká holka (Lotta asi) zpívá písničku od Demi - Everytime You Lie...Ta písnička je naprosto úžasná a tady ta holka ji zazpívala opravdu skvěle...Pod video jsem dala i jak to zazpívala Demi na živo..jelikož mám Demi ráda, tak je pro mě hodně lepší..navíc tam ječí fanoušci takže to taky není tolik slyšet...navíc se tam hodně pohybuje po pódiu a to taky něco dělá s hlasem...roztomilý jak tam zapomene text..:D


Emily Osment - Twitter #113

31. července 2010 v 8:39 Emily´s Twitter Message
July 29

Byla jsem nucena uvařit snídani pro všechny moje přátelé než začneme 2 hodiny natáčet moje MUSIC VIDEO. Tento den bude epic!

našla jsem tohle photo @drew_roy ...dang! lookachu! :P
58

Demi Lovato - Twitter #148

31. července 2010 v 8:29 Demi´s Twitter Message
July 30

Píšu. Potřebuji piano.

Přála bych si abych mohla říct Sbohem.

Nikdy neber život jako samozřejmost. MIlovat každý den na tomto světě.

Fan club předprodej pro Limo, Peru show začíná dnes! můj club -http://bit.ly/cjbKbl

4x04 - De-Do-Do-Do ... Don't, Tell My Secret

31. července 2010 v 8:29 Epizody ke shlédnutí
Dobrá epizoda určitě zkoukněte..:))